EVENTY 
á la Carte menu á la Carte menu

Ešte stále hľadáte originálne darčeky pre svojich blízkych?

Ešte stále hľadáte originálne darčeky pre svojich blízkych?

Darujte im zlatú kolekciu zážitkov

Vianočné obdobie je predovšetkým o šírení lásky a jedným zo spôsobov, ako ju môžete vyjadriť vašim blízkym, je obdarovať ich niečím originálnym. Ak ste už najazdili míle kvôli hľadaniu darčekov, strávili ste hodiny rolovaním online e-shopov a stále ste nenašli to správne potešenie, ponúkame vám niekoľko tipov na zážitkové vianočné darčeky, ktoré vám celý proces výberu uľahčia.


Výber správneho darčeka začína premýšľaním o obdarovanom. Aj, preto na Vianoce nevyberajte príliš bežné klišé veci. Ľudia chcú vedieť, že vám na nich záleží a na výbere ich darčeka ste si dali záležať. Siahnite, preto po jedinečných vianočných darčekoch, ktoré budú niečím vynikať, no zároveň budú užitočné a vryjú sa do ich pamäti. V spolupráci s hotelom Zlatý Kľúčik môžete svojich blízkych obdarovať skutočne originálnymi darčekmi.

Poznáte ich lepšie ako seba, no neviete, ktorý darček si ich získa?

Odškrtnite si spoločne s nami svoj vianočný zoznam:

✓ Rodičia – Gastronomický zážitok

✓ Súrodenci, priatelia, spolupracovníci – Orientálne masáže

✓ Pre svoju polovičku – Romantický pobyt

✓ Starí rodičia – SPA balíček

Jedlo je cesta k srdcu človeka alebo darujte rodičom darček, ktorý chutí

Je čas dopriať rodičom zaslúžený oddych. Darujte im víkend spojený s objavovaním a oddychom bez toho, aby sa museli namáhať. Dožičte im ochutnať majstrovské diela kulinárskeho umenia v podobe degustačnej večere, ktorá bude stelesnením slovenských tradícii s akcentom francúzskej elegancie so starostlivo napárovanými regionálnymi vínami k jednotlivým chodom. Šéfkuchár Viliam Beňo so svojim tímom im pripraví špeciálne 5 – chodové menu ako výber z à la carte. Naša láska a nadšenie pre gastronómiu sa stane rafinovaným zážitkom pre všetky ich zmysly.

Ideálne pre priateľov, spolupracovníkov a súrodencov

Nájsť perfektný darček pre priateľov, spolupracovníkov alebo súrodencov môže byť výzvou obzvlášť, ak už vo väčšine prípadov vlastnia všetci všetko. Užitočných darčekov nie je nikdy dosť a obzvlášť tých, ktoré sú z rádov na podporu zdravia. Hektická doba so sebou prináša množstvo únavy a stresu. Vytiahnite, preto priateľov alebo súrodencov z tohoto diskomfortu prostredníctvom darovania exkluzívnych masážnych terapii, ktoré prinášajú pocit úplnej pohody. Dožičte im vyskúšať niekoľko luxusných ayurvédskych masáží na vlastnej koži spojených s pobytom v hoteli Zlatý Kľúčik, aby zrelaxovali svoje telo aj myseľ. Všetky procedúry boli zostavené tak, aby celkovo zharmonizovali a revitalizovali organizmus. S využitím všetkých prírodných bylín a olejov im dokonalý relax dožičia špecializovaní ajurvédski maséri a terapeuti.

Doprajte si romantiku s láskou svojho života

Aký lepší vianočný darček darovať svojej polovičke ako výlet s vami. Užite si romantiku a intimitu so svojou polovičkou a vytvorte si vzácne spoločné spomienky bez stresu z plánovania a organizovania. Začnite deň raňajkami V hoteli Zlatý Kľúčik servírovanými v posteli a zakončite deň relaxom v Oriental Luxury SPA s romantickou 3-chodovou večerou pri sviečkach, ktorá dokonale dotvorí magickú atmosféru celého dňa.

Dávka vitality pre starých rodičov

Babička a starý otec by obzvlášť mali dostať špeciálne sviatočné darčeky, ktoré rozžiaria ich úsmevy a zahrejú ich pri srdci, keďže mnohým z nás od malička rozdávali starostlivosť a lásku. Ak ich chcete skutočne potešiť, vyberajte, preto darčeky, ktoré budú špecifické pre ich záľuby a záujmy alebo im pod stromček darujte SPA balíček. Potrebný relax môžu načerpať počas pobytu v hoteli Zlatý Kľúčik, v ktorom objavia doslova oázu pokoja v Oriental Luxury SPA. Doprajte im kúpeľný zážitok vo fínskej, bylinkovej saune s parným kúpeľom, tepidáriom, vírivkou či Kneippovým kúpeľom. Súčasťou balíčka je tiež 3-chodová večera pri sviečkach podávaná formou výberu zo zúženého á la carte. Ambientná atmosféra reštaurácie Frenchie Terrasse umocní ich celkový gurmánsky zážitok.

Akonáhle nájdete perfektný darček pre každého na vašom zozname, určite ho budete chcieť slávnostne zabaliť pod vianočný stromček. V tomto prípade máte o starosť menej, pretože vám vybraný voucher vložíme do elegantného obalu, ktorý vás bude dokonale reprezentovať a vy už sa následne nemusíte zamestnávať dodatočným balením.

Kompletnú ponuku darčekových poukazov nájdete TU.

8 decembra, 2023|
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Hotel Zlatý Kľúčik Nitra hodnocení