EVENTY 
á la Carte menu á la Carte menu
Frenchie Terrasse

Frenchie Terrasse

Raňajky formou francúzskeho vidieckeho štýlu

Nechajte sa unášať vôňou čerstvo uvarenej kávy, domáceho pečiva či sladkých pochúťok ako z pravej francúzskej pekárne. Prostredníctvom sviežej fúzie chutí dvoch svetov vám chceme priniesť zážitok už od skorého rána. Tradičné raňajky s nádychom Provence servírujeme nielen pre hotelových hostí, ale aj pre širokú verejnosť formou francúzskeho vidieckeho bufetu v reštaurácii Frenchie Terrasse. Počas raňajok si môžete vychutnať bohatý výber čerstvého pečiva, bagiet, chrumkavých chlebov, ktoré pečieme priamo u nás, nadýchaných croissantov, ale aj typických francúzskych koláčikov. Na raňajkovom pulte tiež nájdete variáciu rôznych domácich marmelád, lievance či granolu, ktorú môžete doplniť o mnohé ingrediencie. Súčasťou bufetu je tiež výber farmárskych syrov, šuniek, salám od lokálnych dodávateľov a, samozrejme, nechýbajú ani vajíčka pripravené na rôzne spôsoby. Rannú energiu môžete doplniť čerstvými šťavami a domácimi limonádami.

Pondelok – Piatok  6:30 – 9:30

Sobota – Nedeľa – Sviatky 7:30 – 10:30

Rezervácia

Frenchie Terasse

19 €/os.

Rezervovať

Povedali o nás

Vždy keď mám možnosť tak sa zastavím v tomto hoteli. Perfektná lokalita, skvelý výhľad na mesto ktorý sa asi nikdy neopozerá- ráno, večer, v noci. Špičková kuchyňa, perfektné posedenie na terase,obsluha výnimočná?parking ok

Jozef Salaj, Bratislava, Slovensko

Zariadenie hotela je úžasné, presne môj obľúbený štýl. Stravovanie na svadobnej hostine a raňajky boli veľmi dobre pripravené, personál profesionálny a výhľad na mesto k tomu je super zážitok.

Mária, Slovensko

Výborne ubytovanie; ranná kavicka tak ako sa patrí ; žiadna obvyklá hotelová…. prídeme radi aj nabudúce

Martin, Slovensko
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Hotel Zlatý Kľúčik Nitra hodnocení