Live cooking show2020-05-28T10:27:11+02:00

Live cooking show

Drahí priatelia a milovníci dobrého jedla,

sme veľmi radi, že Vás Boutique Hotel Zlatý Kľúčik môže opäť pozvať na večer plný kvalitného a chutného jedla stráveného v skvelej gastronomickej spoločnosti. Každoročná Live cooking show, tentokrát v podaní známych a obľúbených šéfkuchárov, Mareka Kotúčeka a Michala Konráda, sa koná už 19.6.2020 o 19:00 u nás v Zlatom Kľúčiku. Nenechajte si ujsť 5-chodové degustačné menu pripravované obomi šéfkuchármi priamo pred Vami so skvelo naparovaným vínom a s jedinečným večerným výhľadom na Nitru.

Lístky v cene 50€ na osobu sa dajú zakúpiť priamo na recepcii hotela Zlatý Kľúčik alebo na telefónnom čísle +421 905 621 445.

Rezervácia

Live cooking show

50 €/os.

Zavolať

Povedali o nás

Vždy keď mám možnosť tak sa zastavím v tomto hoteli. Perfektná lokalita, skvelý výhľad na mesto ktorý sa asi nikdy neopozerá- ráno, večer, v noci. Špičková kuchyňa, perfektné posedenie na terase,obsluha výnimočná?parking ok

Jozef Salaj, Bratislava, Slovensko

Zariadenie hotela je úžasné, presne môj obľúbený štýl. Stravovanie na svadobnej hostine a raňajky boli veľmi dobre pripravené, personál profesionálny a výhľad na mesto k tomu je super zážitok.

Mária, Slovensko

Výborne ubytovanie; ranná kavicka tak ako sa patrí ; žiadna obvyklá hotelová…. prídeme radi aj nabudúce

Martin, Slovensko
Hotel Zlatý Kľúčik Nitra hodnocení