Špeciálne ponuky 2018-11-08T13:55:00+00:00

Špeciálne ponuky a akcie

Život sa skladá z jedinečných okamihov…

Uniknite z každodennej rutiny, vyberte si z pestrej ponuky pripravovaných podujatí a akcií. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si pobyt v hoteli Zlatý Kľúčik. Prežite pár čarovných chvíľ, cíťte sa výnimočne.

Vianočný koncert Márie Čírovej

18.12.2018 o 20:00

Jedienčný zážitok Vás čaká na vianočnom koncerte Márie Čírovej, ktorý sa v našom hoteli uskutoční už po štvrtý krát. Unikátny koncert v komornej atmosfére už 18.12.2018 o 20:00.

VIAC

Silvester

so skvelým programom

Neviete kam na Silvestra? V hoteli Zlatý Kľúčik sme pre vás pripravili nezabudnuteľnú párty v úplne nových priestoroch, s nádherným panoramatickým výhľadom na mesto a jedinečnou gastronómiou. Celým večerom vás bude sprevádzať Micheal Szatmary, Rock n´rolla band Itcha Pčelára a DJ Stanley White.

VIAC

pobyt Silvester

Privítajte s nami Nový rok 2019 s pobytom na 2 alebo 3 noci

V pobyte je tiež zahrnutý vstup na veľkolepý silvestrovský večer.

A plno ďalších služieb, ktoré sa postarajú o vaše najlepšie vykročenie do Nového roka.

VIAC

Zlatý pobyt

Výhodný pobytový balík od 2 do 4 nocí

Kombinácia štýlového ubytovania s medzinárodnou kuchyňou a orientálneho wellness.

Pobytový balík zahŕňa Nitra tourist card.

VIAC

Víkend ako v bavlnke

Darček pre seba i blízkych

Po dlhom pracovnom týždni je víkend u nás balzamom na telo i dušu.

Doprajte si luxusnú starostlivosť.

VIAC

Happy hours

Wellness 1 + 1 zdarma

Navštívte naše Oriental Luxury Spa od pondelka do štvrtka od 16:00 do 19:00 hod a využite zľavu 1+1 osoba grátis.

Vezmite blízkeho človeka a ocitnite sa spolu v rozprávke Tisíc a jedna noc.

VIAC

Live wednesdays

Oktoberfest

Nemusíte chodiť ďaleko aby ste zažili atmosféru najväčšieho pivného festivalu a ochutnali nielen výborné pivo rôznych druhov, ale aj tradičné pivné špeciality. Zažite Oktoberfest už 10.10.2018 (streda) v Hoteli Zlatý Kľúčik, kde na Vás čaká večer v spojení piva, dobrého jedla a živej hudby.

VIAC

Live wednesdays

BBQ night

Jesennú atmosféru septembrového babieho leta môžete najlepšie sledovať z našej terasy. Pripravili sme si pre Vás ďalší z našich LIVE WEDNESDAYS večerov, už 26.9.2018 sa bude u nás šíriť vôňa grilovaných špecialít a dobrého vínka. Večerom Vás bude sprevádzať klavírna hudba.

VIAC

Live wednesdays

Wine & tapas night

Nenechajte si ujsť ďalší zo špeciálnych LIVE WEDNESDAYS večerov. Wine & tapas night v znamení dobrého vínka a obľúbených tapas už 12. septembra v Hoteli Zlatý Kľúčik. Celým večerom Vás budú tiež sprevádzať tóny živej hudby v podaní skvelého saxofonistu Rudolfa Gogu.

VIAC

Live wednesdays

Chillout night vol.2

V hoteli Zlatý Kľúčik sa uskutoční už v poradí 4. večer z konceptu LIVE WEDNESDAYS, 15. augusta od 19:00 do 22:00. A kedže máme leto, zopakujeme si Chillout night a veríme, že tento krát sa ukáže západ slnka v plnej kráse. Z našej terasy ho môžete vidieť tak, ako v žiadnej inej reštaurácii v Nitre.

VIAC

Live wednesdays

Chillout night

Už 18. júla tu máme pre Vás v poradí 3. večer z konceptu LIVE WEDNESDAYS. Tento krát sme si pre Vás pripravili chillout night. Príďte si pozrieť nádherný západ slnka s výhľadom, ktorý nájdete jedine v našej reštaurácii, k tomu Vám bude hrať príjemná relaxačná hudba a taktiež môžete ochutnať niektorý z ponuky miešaných drinkov od Redbull.

VIAC

Nové A ´la carte menu

Prehliadka chutí

Pozývame vás na ochutnávku nového jarného menu. Máte chuť na prepeličku alebo teľacinku? Králika alebo sladký dezert? Príďte ochutnať.

Teší sa na vás náš tím pod vedením šéfkuchára Viliama Beňa.

VIAC