Zlaté divadlo2019-04-14T18:00:39+02:00

Zlaté divadlo

Divadelné piatky v Hoteli Zlatý Kľúčik

Pozrite si náš program divadelných piatkov, ak by ste chceli spojiť príjemný piatkový večer s dávkou kultúrneho vyžitia, máme pre Vás v ponuke zaujímavé predstavenia so skvelým obsadením. Lístky si môžete zakúpiť priamo na recepcii alebo v sieti Ticketportal.
Kontakt: recepcia@zlatyklucik.sk, +421 905 621 445

V manželstve úspešného spisovateľa, ktoré stojí na pokraji rozvodu, dochádza pri výmene názorov k úrazu a nešťastnému pádu, pri ktorom Thomas (Marko Igonda) stráca vedomie a dostáva sa do kómy. Po prebratí sa z kómy sa vracia do veku 20 rokov, všetko ostané, vrátane problémov v jeho manželstve, sa mu z pamäti vymazalo.
Dá sa takto začať odznova?

Účinkujú: Marko Igonda, Aniko Vargová, Kristína Greppelová, Gregor Hološka/alt. Martin Mňahončák
Autor: Michael Engler
Réžia: Martin Mňahončák

Termín: 17.máj 2019
Začiatok: 19:00
Cena: 19€

Rezervácia Zlatého divadla

„ŽENY SA SKRÁTKA K MUŽOM NEHODIA“

Som slobodný!!! Kľúčová veta tohto nádherného príbehu troch mužov hľadajúcich zmysel partnerských vzťahov a ideálneho spôsobu ako v nich zotrvať.
“Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…” Striedanie pocitov šťastia a beznádeje „slobodného muža“, na druhej strane lákavý svet lásky a istoty sú hlavnou dilemou mužského sveta. Treba počítať so všetkým… aj s tým dobrým… a aj s hrozbou, že skončíte “ o chlebe s maslom”…

Účinkujú: Dominika Žiaranová, Juraj Loj, Branislav Deák, Martin Mňahončák
Réžia: Alena Lelková

Termín: 21.jún 2019
Dĺžka podujatia: 100 minút bez prestávky
Začiatok: 19:00
Cena: 19€

Rezervácia Zlatého divadla

Bláznivá komédia Murraya Schisgala

Most. Miesto, z ktorého ľudia mávajú nutkanie skočiť a ukončiť tak svoje trápenie. Na jednom z nich dochádza k stretnutiu 2 mužov – jeden úspešný, spokojný – Milt, a druhý nešťastný smoliar – Harry, ktorý sa práve chystá skoncovať so životom. Miltovi sa podarí Harrymu v tomto kroku zabrániť a muži spoznajú v sebe bývalých spolužiakov. Z ich náhodného stretnutia sa rozvinie komický dialóg o úspechu, kariére, šťastí a naopak nešťastí a smole. A samozrejme napokon aj o láske. Veď keď nič iné, tak je to láska, ktorá nás dokáže udržať pri živote. To je hlavný argument úspešného spolužiaka Milta. LÁSKA!!! On sám je stále tak zamilovaný, ako v prvý deň po svadbe. Len má tú smolu, že mu manželka nechce povoliť rozvod. Tu sa situácia otočí a Milt žiada Harryho o pomoc – dohodí mu vlastnú manželku, aby si mohol zariadiť život s novou ženou po svojom. Všetko vyzerá ideálne, až kým sa bývalí manželia po čase nestretnú na moste, kde sa zdôveria o momentálnej nespokojnosti a uvažujú nad myšlienkou vrátiť sa k sebe – veď spolu im bolo celkom fajn. Jedinou prekážkou ich návratu a budúceho šťastia je nešťastník Harry. Musia sa ho teda zbaviť…

Účinkujú : Lenka Barilíková /Lucia Lapišáková, Marek Majeský, Martin Mňahončák
Réžia : Michal Spišák

Termín: 19.september 2019
Dĺžka trvania predstavenia : 100 min. bez prestávky.
Začiatok: 19:00
Cena: 19€

Rezervácia Zlatého divadla
Všetky akcie