Svadby2019-07-31T18:53:42+02:00

Povedzte si svoje „ÁNO“ u nás.
Krásne priestory, reštaurácia a obsluha vyšperkujú váš veľký deň.

Svadba je jedným z najdôležitejších dní dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy. Naším najväčším prianím je, spraviť tento moment nezabudnuteľným a do poslednej bodky dokonalým. Ak si vyberiete práve naše svadobné priestory, urobíme všetko pre to, aby sa celý obrad, svadobná hostina a všetka zábava niesli v znamení výnimočnosti a aby ste na tento deň vždy s láskou spomínali.

Svadobný stan

Jedinečná atmosféra

Spoznajte čaro priestorov špeciálne navrhnutého svadobného stanu a doprajte si nezabudnuteľnú romantickú svadbu alebo oslavu, ktorej chcete pridať na výnimočnosti.

Frenchie Terrasse

Rozprávková svadba snov

Nechajte sa uniesť romantickou Frenchie Terrasse zariadenou vo vidieckom štýle. Túžite po menšej svadbe v kruhu rodiny, kde vládne príjemná komorná atmosféra? Priestory Frenchie Terrasse sú ideálne pre vás.

Louis XIV.

Noblesná oslava

Prežite svoj svadobný deň v luxusne zariadenej modernej sále, určenej pre väčšie svadby až do 160 hostí. Vychutnajte si romantický výhľad na panorámu Nitry, ktorý dodá Vášmu svadobnému dňu nezabudnuteľnú atmosféru.

Svadobná hostina

Zážitková gastronómia

Váš výnimočný deň si zaslúži len to najlepšie. Náš šéfkuchár vám poradí s výberom vášho svadobného menu, pri ktorom budete vy i vaši hostia prežívať skutočný gastronomický zážitok. Vaše menu si môžete vybrať z našej svadobnej ponuky, alebo vám radi zostavíme špeciálne menu podľa vašich požiadaviek.

Doplnkové služby

Aby bolo všetko dokonalé

Radi pre vás zabezpečíme:

  • Zapožičanie svadobných šiat
  • Vizážistické a kadernícke služby
  • Kvetinové dekorácie, pozvánky a komplexnú svadobnú výzdobu
  • Hudobnú produkciu a doplnkový program
  • Fotografické a audiovizuálne služby
  • Limousine service
  • Služby osobného svadobného koordinátora