EVENTY 
á la Carte menu á la Carte menu
Golden Etiquette

Golden Etiquette

Spoznajte pravidlá a nuansy etikety stolovania s noblesou a eleganciou, aby ste sa mohli v spoločnosti správať sebavedomo. Pozývame vás na asistovanú degustačnú večeru prepojenú s kurzom etikety s Jakubom Abrahámom, uznávaným slovenským koučom spoločenskej etikety. Na záver kurzu obdrží každý účastník certifikát o absolvovaní. Kurz bude prebiehať pod dohľadom odborného lektora v jednej z našich reštaurácii, čo vám umožní učiť sa v prostredí „skutočného života“. Počas degustačnej večere vás kouč spoločenskej etikety profesionálne a diskrétne prevedie stolovacími zručnosťami a správaním sa pri stole, kde si zároveň budete môcť vychutnávať rôznorodé chody jedál a zároveň spoznať ich správnu konzumáciu.

Jakub Abrahám, kouč spoločenskej etikety

V Medzinárodnom klube SR absolvoval školenia zamerané na dress code, spoločenskú etiketu a protokol u dlhoročného diplomata Rudolfa Hromádku. Pravidelne sa zúčastňuje na kurzoch, seminároch a vzdelávacích programoch doma aj v zahraničí. Svoje znalosti si rozšíril aj v prestížnom vzdelávacom programe Master of business etiquette (MBE) v Prahe, pod vedením Ladislava Špačka. Ako vášnivý royalista sa aktívne zaujíma o dianie v európskych kráľovských domoch, najmä však v britskej kráľovskej rodine, ktorej je veľkým fanúšikom. Formou MasterClass sa vzdelával aj u bývalého komorníka Kráľa Karola III. Granta Harrolda a tiež u expertky na britskú monarchiu Tracy Borman. Vedomosti a postrehy zúročuje aj v médiách ako kráľovský komentátor a odborník na etiketu. Na University College Prague prednáša predmet Spoločenský protokol a Etiketa študentom Katedry medzinárodných vzťahov a diplomacie.

Rezervácia

Golden Etiquette

149 €/os.

Rezervovať

Povedali o nás

Vždy keď mám možnosť tak sa zastavím v tomto hoteli. Perfektná lokalita, skvelý výhľad na mesto ktorý sa asi nikdy neopozerá- ráno, večer, v noci. Špičková kuchyňa, perfektné posedenie na terase,obsluha výnimočná?parking ok

Jozef Salaj, Bratislava, Slovensko

Zariadenie hotela je úžasné, presne môj obľúbený štýl. Stravovanie na svadobnej hostine a raňajky boli veľmi dobre pripravené, personál profesionálny a výhľad na mesto k tomu je super zážitok.

Mária, Slovensko

Výborne ubytovanie; ranná kavicka tak ako sa patrí ; žiadna obvyklá hotelová…. prídeme radi aj nabudúce

Martin, Slovensko
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Hotel Zlatý Kľúčik Nitra hodnocení